Lista produktów producenta: Aura Herbals

Aura Herbals to marka posiadająca bardzo rozbudowane portfolio. Można znaleźć tutaj produkty z kategorii superfood, zdrowej żywności, suplementów diety oraz kosmetyków naturalnych. Filozofią tej marki jest szerzenie świadomości o prawidłowym dbaniu o swoje ciało i umysł. Celują w tzw. Clear label wraz z standardem BIO potwierdzonym przez odpowiednie certyfikaty.

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane w przyjazny środowisku sposób, bez użycia sztucznych barwników, niepotrzebnych konserwantów i dodatków - stanowią doskonałe uzupełnienie zdrowego trybu życia.


Medycyna naturalna jest najstarszym rodzajem medycyny. Choć dziś traktuje się ją głównie jako uzupełnienie środków, jakimi dysponuje medycyna konwencjonalna, coraz więcej osób decyduje się „dać szansę” również siłom natury. Dlatego jeśli chcesz zaufać mocom natury i zacząć żyć w zgodzie z sobą – zdaj się na Aura Herbals!Dzięki Aura Herbals możesz zadbać o zdrowie, oczyścić organizm czy dokonać prostych zabiegów kosmetyczno - pielęgnacyjnych bez wychodzenia z domu. Zażywając witaminy i mikroelementy zakupione w naszym sklepie i dzięki temu pochodzące prosto z naturalnych źródeł, masz pewność, że nie zostały one przetworzone w żaden sposób, nie wywołają uczuleń ani podrażnień. 


Więcej
Sortuj wg
Pokaż:
Pokazuje 1 - 24 z 127 elementów