Arginin-Intercell® (160 kaps.)

Wysoko skoncentrowana L-arginina w kapsułkach z kompleksem mikroskładników odżywczych dla wsparcia organizmu w procesie tworzenia się czerwonych krwinek.

Szczegóły produktu

Termin przydatności do spożycia tej partii produktu 31.10.2021
Sugerowana cena sprzedaży detalicznej (w złotych brutto) 191
Stawka podatku VAT 8%
Ilość tabletek / kapsułek / fiolek / saszetek 160 szt.
Producent Intercell Pharma
Kod EAN produktu 11316309
Rekomendowane spożycie/użycie dzienne dla dorosłych (górny limit) do 7 sztuk / dzień
Produkt wolny od laktozy? Tak
Produkt wolny od konserwantów? Preparat bez konserwantów
Produkt wolny od glutenu? Tak
Kraj / miejsce produkcji preparatu Niemcy

SKŁAD:

L-Arginina, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy); metylokobalamina (witamina B12); substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych

Składniki W dziennej porcji (7 kapsułek)
L-arginina        5950 mg
Witamina B6                          10.5 mg
Kwas foliowy 469 mcg
Witamina B12 35 mcg

SPOSÓB UŻYCIA:

7 kapsułek należy rozdzielić w ciągu dnia i przyjmować w następujący sposób: 2 kapsułki rano – 2 kapsułki w południe – 3 kapsułki wieczorem. Należy popić wystarczającą ilością wody. Najlepiej przyjmować w trakcie lub po posiłku.

PRZECIWWSKAZANIA:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu.Produkt przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży ani karmiących piersią.

W przypadku stosowania leków rozrzedzających krew, przed zastosowaniem preparatu Arginin – Intercell® należy skonsultować się z lekarzem.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać zamknięte, w suchym, chłodnym miejscu. Chronić przed wysoką temperaturą oraz bezpośrednim działaniem słońca.