CarnoSyn Beta Alanina (500 g)

Beta-alanina jest aminokwasem, który jest wykorzystywany przez komórki mięśniowe do syntezy karnozyny.

Szczegóły produktu

Stawka podatku VAT 8%
Waga preparatu netto 500 g
Paczkomat Rozmiar "B"
Producent NOW Foods
Kod EAN produktu 733739020079
Rekomendowane spożycie/użycie dzienne dla dorosłych (górny limit) do 8 g / dzień
Produkt dla wegan i wegetarian? Tak
Produkt wolny od GMO? Tak
Produkt wolny od laktozy? Tak
Produkt wolny od glutenu? Tak
Kraj / miejsce produkcji preparatu USA
Produkt wolny od soi? Tak

Karnozyna jest dipeptydem (beta-alanina plus histydyna), który działa jako bufor dla jonów wodorowych wytwarzanych podczas forsownych ćwiczeń, dzięki czemu pomaga w utrzymaniu optymalnego pH mięśni. NOW Sports wykorzystuje CarnoSyn®, czyli opatentowaną formę beta-alaniny, która została przetestowana klinicznie i wykazała, że ​​zwiększa zawartość karnozyny w mięśniach, umożliwiając mięśniom cięższą i dłuższą pracę podczas intensywnych ćwiczeń. Suplementacja CarnoSyn® opóźnia zmęczenie mięśni i skraca czas regeneracji, pomagając w ten sposób osiągnąć cele treningowe w zakresie siły i wytrzymałości.

SKŁADNIKI: 

Beta-alanina CarnoSyn®.

Składniki

W dziennej porcji 

(2 łyżeczki = 8 g)

Beta-alanina CarnoSyn® 8 g

SPOSÓB UŻYCIA:

Należy zażywać 1/2 łyżeczki (2 g) 3 do 4 razy dziennie. Wymieszaj z 240 ml wody. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy zachować co najmniej 2 godziny przerwy między porcjami.

PRZECIWWSKAZANIA:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Tylko dla dorosłych. Beta-alanina może powodować nieszkodliwe, tymczasowe mrowienie na skórze u niektórych osób. Po kilku tygodniach suplementacji beta-alaniną to uczucie zwykle maleje lub zanika. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży/karmisz piersią, przyjmujesz leki lub masz dolegliwości medyczne.

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.