HiOra-GA - żel do jamy ustnej (15 ml)

Żel HiOra-GA  wpływa na  poprawę higieny jamy ustnej. Pomaga zapobiegać krwawieniu dziąseł i je wzmacnia . Żel odświeża oddech i wspomaga walkę z bakteriami w jamie ustnej.

Szczegóły produktu

Stawka podatku VAT23%
Pojemność15 ml
ProducentHimalaya
Kod EAN produktu8901138819354
Kraj / miejsce produkcji preparatuIndie

Ściągające i antyseptyczne właściwości żelu HiOra-GA są stosowane w przypadku zapalenia dziąseł o różnej etiologii. Jest środkiem hemostatycznym (zatrzymuje krwawienie), który zapobiega krwawieniu dziąseł i pomaga w ich wzmocnieniu. Żel łagodzi stany zapalne dziąseł, odświeża oddech i zmniejsza ilość bakterii w jamie ustnej.

HiOra-GA Gel hamuje niszczenie tkanek wywołane metaloproteinazami macierzy, które jest jednym z dominujących czynników w zapaleniu przyzębia lub chorobach dziąseł.


SKŁADNIKI:

Glycerin, Aqua, Pterocarpus Marsupium Bark Extract, Terminalia Arjuna Bark Extract, Terminalia Chebula Fruit Extract, Embica Officinalis Fruit Extract, Terminalia Bellerica Fruit Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Myristica Fragrans (Nutmeg) Kernel Oil, Xanthan Gum, 2-Bromo-2-Nitropropane -1, 3-dio, Citric Acid.

SPOSÓB UŻYCIA:

Nałóż niewielką ilość żelu na czubek palca i delikatnie wmasuj w dziąsła. Powtarzaj aplikację od trzech do pięciu razy dziennie lub zgodnie z zaleceniami stomatologa lub innego lekarza.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.