MythoSkin Q10 HautGel (5 x 6 ml)

Żel do skóry w ampułkach MythoSkin® zawiera wysoko skoncentrowany koenzym Q10 w formie ultramałych cząsteczek, przeznaczony dla wszystkich rodzajów skóry.

Szczegóły produktu

Sugerowana cena sprzedaży detalicznej (w złotych brutto)170
Stawka podatku VAT23%
Pojemność5 x 6 ml
ProducentDr. Enzmann MSE
Kod EAN produktu1401215
Kraj / miejsce produkcji preparatuNiemcy

OPIS:

Preparat zapewnia intensywną hypoalergiczną kurację antyoksydacyjną i regeneracyjną. Główną substancją czynną preparatu jest płynny koenzym Q10 w formie ultramałych cząsteczek, co gwarantuje intensywną kurację, ochronę i regenerację skóry. Dzięki zastosowaniu nanotechnologii koenzym Q10 przenika do najgłębszych warstw skóry, co powoduje osiągnięcie najwyższej efektywności.

SKŁADNIKI:

Aqua, Glycerin, Pentylene Glycol, Alcohol, Hydroxyethylcellulose, Ubiquinone (Coenzyme Q10), Phenoxyethanol, Lecitin, Methylparaben.

SPOSÓB UŻYCIA:

Nałożyć niewielką ilość na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, następnie delikatnie wmasować. Żel jest bezzapachowy, szybko się wchłania, nie jest tłusty i dobrze tolerowany. Na skórze zostawia odświeżający film żelowy, który chłodzi i regeneruje skórę, bez uczucia lepkości. Jeśli skóra jest mocno obciążona, MythoSkin® żel do skóry w ampułkach można nałożyć na około 10 minut przed zastosowaniem kremów ochronnych lub leczniczych. Przed ponownym nałożeniem należy dokładnie oczyścić skórę. Najlepsze efekty uzyskuje się stosując w połączeniu z kremem pielęgnacyjnym z serii MythoSkin®.

Należy unikać bezpośredniego kontaktu z oczami. Chronić przed światłem. Przechowywać poza zasięgiem małych dzieci.