Magnesium spray - Magnez w sprayu (100 ml)

Holistic Magnesium-spray jest preparatem zawierającym skoncentrowaną wodę z minerałami i pierwiastkami śladowymi.

Szczegóły produktu

Najlepiej spożyć przed36 miesięcy od otwarcia
Sugerowana cena sprzedaży detalicznej (w złotych brutto)129
Stawka podatku VAT23%
Pojemność100 ml
ProducentHolistic
Kod EAN produktu7350012335502
Kraj / miejsce produkcji preparatuSzwecja

SKŁADNIKI:

skoncentrowana woda z minerałami i pierwiastkami śladowymi (CSM- ConcenTrace® Mineral Drops) z naturalnie występującym magnezem (około 101 mg / ml).

SPOSÓB UŻYCIA:

Spryskać sprayem 5-10 razy wyznaczony obszar skóry. 10 aplikacji sprayem dostarcza około 125 mg magnezu. Wmasowywać w skórę w celu uzyskania najlepszych efektów. Pierwsze zastosowanie może wywołać mrowienie na skórze co jest normalną reakcją, jeżeli podrażnienie nie przejdzie należy nie stosować więcej preparatu, jeśli stosujemy na wrażliwą skórę to należy spłukać spray po 20-30 minutach. 

Na skórze spryskanej Holistic Magnesium-spray mogą pozostać ślady soli mineralnych, należy je spłukać lub wytrzeć wilgotnym ręcznikiem. Jeśli skóra po zastosowaniu preparatu jest sucha należy przetrzeć skórę z odrobiną oleju, najlepiej kokosowego.

PRZECIWWSKAZANIA:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie należy spryskiwać oczu lub twarzy. Unikać kontaktu z wrażliwą skórą. Przerwać stosowanie w przypadku utrzymującego się podrażnienia skóry.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:

Chronić przed wilgocią i przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.