Micellized Pure PC - Fosfatydylocholina (120 ml)

Liposomalna fosfatydylocholina w płynie. Liposomy chronią składniki odżywcze, zapobiegając rozkładowi przez kwas żołądkowy i ułatwiając dostarczanie ich do komórek.

Szczegóły produktu

Termin przydatności do spożycia tej partii produktu 28.02.2023
Stawka podatku VAT 8%
Pojemność 120 ml
Producent Quicksliver Scientific
Kod EAN produktu 653341620309
1 tabletka / kapsułka / aplikacja (zawartość substancji aktywnych) 700 mg
Rekomendowane spożycie/użycie dzienne dla dorosłych (górny limit) do 10 ml / dzień
Produkt dla wegan i wegetarian? Tak
Produkt wolny od GMO? Tak
Produkt wolny od glutenu? Tak
Kraj / miejsce produkcji preparatu USA
Produkt wolny od soi? Nie

Fosfatydylocholina (lecytyna) dostarcza choliny, która jest głównym składnikiem błon komórkowych i ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania mózgu oraz wątroby. W mózgu fosfatydylocholina jest prekursorem acetylocholiny, ważnego neuroprzekaźnika zaangażowanego w funkcje poznawcze i koordynację ruchową. Podczas trawienia fosfatydylocholina jest częścią kompleksu żółciowego, który emulguje tłuszcze w celu ułatwienia ich wchłaniania i rozpuszczania w tłuszczach składników odżywczych (np. witamin). 

SKŁADNIKI:

Fosfatydylocholina (z soi bez GMO), woda, gliceryna, etanol, witamina E (jako bursztynian glikolu polietylenowego 1000 d-alfa tokoferolu).

Składniki 5 ml (1 łyżeczka)

Fosfatydylocholina (z lecytyny sojowej

500 mg

SPOSÓB UŻYCIA:

1 łyżeczka doustnie dwa razy dziennie, trzymać w ustach 30 sekund przed połknięciem. Przyjmować na pusty żołądek, co najmniej 10 minut przed posiłkiem.

PRZECIWWSKAZANIA:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie stosować przez kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz osoby przyjmujące leki.

Produkt zawiera alkohol (etanol).

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w lodówce w sposób niedostępny dla małych dzieci. Zużyć w ciągu 60 dni od otwarcia.