Membrane Mend (100 ml)

Preparat Membrane Mend zawiera przeciwutleniacze oraz fosfatydylocholinę promujące zdrowie błon komórkowych.

Szczegóły produktu

Termin przydatności do spożycia tej partii produktu 31.03.2022
Sugerowana cena sprzedaży detalicznej (w złotych brutto) Brak ceny rekomendowanej
Stawka podatku VAT 8%
Pojemność 100 ml
Producent Quicksliver Scientific
Kod EAN produktu 644216049004
Rekomendowane spożycie/użycie dzienne dla dorosłych (górny limit) do 10 ml / dzień
Produkt dla wegan i wegetarian? Tak
Kraj / miejsce produkcji preparatu USA

OPIS:

Wysokiej jakości fosfatydylocholina (PC) i kompleks kwasów tłuszczowych Ahiflower® pomagają w budowie i naprawie błon komórkowych w całym organizmie, chroniąc komórki przed uszkodzeniem. Działanie przeciwutleniające astaksantyny, witaminy E i kwasów tłuszczowych wpływa na zrównoważenie stanów zapalnych na poziomie komórkowym, wspierając tym samym długowieczność komórek. Stosowane w produkcie liposomy wchłaniają się już w jamie ustnej.

SKŁADNIKI:

Astaksantyna z Haematococcus pluvialis, olej palmowy (Elaeis guineensis Jacq.), rafinowany olej z nasion Nawrotu polnego (Buglossoides arvensis L.), lecytyny słonecznikowe, woda, stabilizator (gliceryna), etanol, przeciwutleniacz (bursztynian glikolu polietylenowego 1000 D-alfa-tokoferolu), olejek ze skórki pomarańczy (Citrus sinensis L.), olejek cytrynowy (Citrus limon L.), przeciwutleniacze (ekstrakt z rozmarynu (Rosmarinus officinalis L.), palmitynian askorbylu).

Składniki

5 ml

(1 łyżeczka)

10 ml

(2 łyżeczki –

porcja dzienna)

Astaksantyna (z wyciągu z Haematococcus pluvialis) 7 mg 14 mg
DeltaGOLD® Tokotrienole 10 mg 20 mg
Olej z nasion Ahiflower® (rafinowany Buglossoides arvensis) 150 mg 300 mg
Fosfatydylocholina (z oczyszczonej lecytyny z nasion słonecznika) 460 mg 920 mg

Ahiflower® jest licencjonowanym znakiem towarowym firmy Technology Crops LLC.

SPOSÓB UŻYCIA:

Weź 1 łyżeczkę doustnie dwa razy dziennie. Trzymać w ustach 30 sekund przed połknięciem. Przyjmować na pusty żołądek, co najmniej 10 minut przed posiłkiem. Zużyć w ciągu 60 dni od otwarcia.

PRZECIWWSKAZANIA:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Stosowanie przez kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz osoby przyjmujące leki tylko po konsultacji z lekarzem lub specjalistą.

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać z dala od światła w temperaturze poniżej 30 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce.