Lemon Tea Tree Organic - Olejek Cytrynowe Drzewo Herbaciane (9 ml)

100% czysty olejek z cytrynowego drzewa herbacianego

Szczegóły produktu

Najlepiej spożyć przed12 miesięcy od otwarcia
Sugerowana cena sprzedaży detalicznej (w złotych brutto)79,99
Stawka podatku VAT23%
Certyfikat BIO / EKOSoil Association
Pojemność9 ml
ProducentTisserand Aromatherapy
Kod EAN produktu5017402006665
Produkt dla wegan i wegetarian?Tak
Kraj / miejsce produkcji preparatuWielka Brytania

OPIS:

Uprawiane w Australii i RPA, Lemon Tea-Tree należy do tej samej rodziny aromatów co krzew Tea Tree, ale ma cytrusowo-cytrynowy zapach. Popularny w ogrodach przydomowych Australii jako środek odstraszający owady, Lemon Tea Tree może być również stosowany w wielu codziennych preparatach do aromaterapii. Lemon Tea Tree ma lekki, cytrusowy aromat i pomoże pobudzić umysł i pobudzić zmysły - świetnie łagodzi nastrój i usuwa napięcie psychiczne. Lemon Tea Tree stosowany do masażu może być szczególnie skuteczny w dolegliwościach trawiennych.

SKŁAD:

100% olejek Leptospermum petersonii (cytrynowe drzewo herbaciane)

SPOSÓB UŻYCIA:

W parowniku: dodaj 6 do 8 kropli olejku eterycznego do parownika lub palnika. Inhalacje: dodaj 3 do 5 kropli olejku eterycznego do miski z bardzo gorącą wodą, wdychaj opary przez 5 do 10 minut. (Inhalacja tylko dla dzieci powyżej 10 roku życia.) W przypadku masażu: 5 kropli olejku eterycznego rozcieńczyć z 10 ml olejku nośnikowego, takiego jak olejek migdałowy lub jojoba. Kąpiel: dodaj 4 do 6 kropli olejku eterycznego na 20 ml olejku nośnikowego. Wymieszaj w wodzie.

PRZECIWWSKAZANIA:

Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować bezpośrednio na skórę.
Nie dla dzieci poniżej 5 roku życia. Skonsultuj się z lekarzem przed użyciem olejków eterycznych w czasie ciąży. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem. Nie do użytku wewnętrznego.