EKO Spirulina (200 g)

Proszek ze Spiruliny  został skompresowany do formy wygodnych tabletek. Nic, poza wygodą korzystania nie uległo zmianie! Tabletki Rainforest Foods Spirulina przyczyniają się poprawy funkcjonowania następujących obszarów:         Trawienie i metabolizm         Funkcjonowanie mózgu i układu nerwowego         Zdrowie krwi, serca i układu krążenia         Wsparcie immunologiczne

Szczegóły produktu

Termin przydatności do spożycia tej partii produktu 30.09.2022
Stawka podatku VAT 23%
Certyfikat BIO / EKO Soil Association
Jednostka certyfikująca GB-ORG-05
Waga preparatu netto 200 g
Producent / Podmiot odpowiedzialny Rainforest Foods
Kod EAN produktu 5060213550414
Produkt dla wegan i wegetarian? Tak
Kraj / miejsce produkcji preparatu Wielka Brytania

Spirulina jest jedną z najstarszych form życia na Ziemi- glonami. Zapewnia szeroką gamę składników odżywczych i od wieków cieszy się popularnością wśród kultur azjatyckich. 

Spirulina ma niesamowite właściwości odżywcze. Jej głównym składnikiem jest białko, które zwykle stanowi około 60–70% produktu. Zawiera osiem niezbędnych aminokwasów - tych, których nasz organizm nie jest w stanie wyprodukować - co czyni ją przydatnym źródłem białka dla wegetarian. Spirulina jest również bogata w inne ważne fitoskładniki, enzymy i pierwiastki śladowe. Dostarcza kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6, w tym kwas linolowy i gamma-linolenowy. 

Rainforest Foods Spirulina stanowi doskonałe uzupełnienie zdrowej diety!

SKŁAD:

Skład 1/2 łyżeczki : 1 łyżeczka:
Sproszkowana spirulina z certyfikowanych upraw rolnictwa ekologicznego (Arthrospira Platenis) 2,5 g 5 g

SPOSÓB UŻYCIA:
w pierwszym tygodniu pół (½) łyżeczki raz lub dwa razy dziennie w połączeniu z wodą, sokiem lub smoothie. Po pierwszym tygodniu można zwiększyć porcję do 1 łyżeczki.