Pro-GH - Kompleks Aminokwasów (612 g)

Pro-GH ™ to suplement aminokwasowy opracowany w celu wspierania optymalnych wyników sportowych.

Szczegóły produktu

Termin przydatności do spożycia tej partii produktu 31.05.2022
Stawka podatku VAT 8%
Waga preparatu netto 612 g
Paczkomat Rozmiar "B"
Producent / Podmiot odpowiedzialny NOW Foods
Kod EAN produktu 733739002075
Rekomendowane spożycie/użycie dzienne dla dorosłych (górny limit) do 1 miarki / dzień
Produkt wolny od laktozy? Tak
Produkt wolny od glutenu? Tak
Kraj / miejsce produkcji preparatu USA

OPIS:

Pro-GH ™ zawiera argininę, ornitynę, lizynę i glutaminę, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu hormonalnego i pomagają promować wzrost i regenerację tkanki mięśniowej . Te same aminokwasy są również niezbędne do produkcji i utrzymania tlenku azotu (NO) w naczyniach krwionośnych, co dodatkowo wspiera optymalną reakcję organizmu na intensywny trening fizyczny.  Glicyna, znana ze swojej roli w syntezie glikogenu, została włączona do wspomagania produkcji energii mięśniowej. Wreszcie, glutamina i glicyna pomagają wspierać zdrowe reakcje układu odpornościowego, szczególnie w okresach stresu fizycznego i intensywnych ćwiczeń.

SKŁAD:

L-arginina, l-ornityna, l-lizyna, l-glutamina, glicyna, GABA, fruktoza, kwas cytrynowy, dwutlenek krzemu, kwas jabłkowy, naturalne aromaty, naturalny burak w proszku, ekstrakt ze stewii.

Składniki W dziennej porcji (1 płaska miarka)
Kalorie 35 kcal
Węglowodany                 9 g
Cukry 8 g
L-arginina 1.5 g
L-ornityna (L-ornityna HCl)        1.5 g
L-lizyna (z chlorowodorku lizyny)     500 mg
L-glutamina 2 g
Glicyna 2 g
GABA 500 mg

SPOSÓB UŻYCIA:

Wymieszaj 1 miarkę z 120-180 ml wody lub soku. Aby uzyskać najlepsze działanie należy spożyć na pusty żołądek 20 minut przed snem lub ćwiczeniami - w sekwencji 5 dni na 2 dni przerwy.

PRZECIWWSKAZANIA:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Tylko dla dorosłych. Ten produkt może powodować przejściowy, ale przemijający dyskomfort w obrębie przewodu pokarmowego. Nie używać w trakcie ciąży oraz karmienia piersią. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli przyjmujesz leki (w tym te, które wpływają na czynność nerek lub ciśnienie krwi) lub cierpisz na schorzenie (w tym jaskrę, opryszczkę prostą, zaburzenia czynności nerek, chorobę wieńcową lub jeśli miałeś zawał mięśnia sercowego).

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu, z dala od małych dzieci.