Zechstein Magnesium Oil - Olejek magnezowy (237 ml)

Olejek magnezowy z dna Morza Cechsztyńskiego dostarcza chlorku magnezu, czyli jedną z najlepszych form magnezu do stosowania miejscowego.

Szczegóły produktu

Termin przydatności do spożycia tej partii produktu 31.10.2024
Sugerowana cena sprzedaży detalicznej (w złotych brutto) 132,99
Stawka podatku VAT 23%
Pojemność 237 ml
Producent Trace Minerals
Kod EAN produktu 878941004643
Produkt dla wegan i wegetarian? Tak
Produkt wolny od GMO? Tak
Produkt wolny od glutenu? Tak
Kraj / miejsce produkcji preparatu USA
Zawiera barwniki? Nie

Olejek magnezowy jest źródłem magnezu, który wchłania się przez skórę.

Starożytne Morze Cechsztyńskie było skoncentrowanym, nieskazitelnym, śródlądowym morzem ze słoną wodą, które istniało ponad 250 milionów lat temu. Z biegiem czasu Morze Cechsztyńskie powoli przekształciło się w podziemne złoże mineralne znajdujące się 2000 metrów pod powierzchnią ziemi. Doskonale zachowane złoża soli cechsztyńskich są czystym źródłem chlorku magnezu

SKŁADNIKI:

Stężony chlorek magnezu z wody morskiej.

Zawiera 100 mg magnezu na 5 rozpyleń.

SPOSÓB UŻYCIA:

Nanieść 10 rozpyleń na czystą skórę i dobrze wmasować do wchłonięcia. Pierwsze pieczenie powinno ustąpić wraz z wchłonięciem. W razie potrzeby spłucz dobrze po 20-30 minutach i nałóż krem nawilżający. U niektórych osób normalne jest odczuwanie lekkiego mrowienia na skórze. Jeśli jednak podrażnienie skóry utrzymuje się, należy natychmiast przerwać stosowanie.

PRZECIWWSKAZANIA:

Tylko do użytku zewnętrznego! Używaj tylko zgodnie z zaleceniami. Jeśli wystąpi podrażnienie, zaczerwienienie lub dyskomfort, zaprzestań używania i skonsultuj się z  lekarzem. Nie nakładaj na świeżo ogoloną skórę, otwarte rany i wrażliwe miejsca. Unikaj kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.