NAD+ Cell Regenerator and Resveratrol (30 kaps.)

NAD +  jest niezbędną cząsteczką do wytwarzania energii w organizmie i regulacji kluczowych procesów komórkowych oraz do prawidłowej pracy mitochondriów. Z dodatkiem kwercetyny i resweratrolu.

Szczegóły produktu

Najlepiej spożyć przed31.01.2024
Stawka podatku VAT8%
Ilość tabletek / kapsułek / fiolek / saszetek30 szt.
ProducentLife Extension
Kod EAN produktu737870234838
Rekomendowane spożycie/użycie dzienne dla dorosłych (górny limit)do 1 sztuki / dzień
Kraj / miejsce pochodzenia surowcaUSA

OPIS:

NAD+ to forma utleniona. Jest to zupełnie nowo odkryta forma witaminy B3, której badania zaczęły się w 2015 roku. NAD+ i NADH chronią przed uszkodzeniem - poparzeniem skóry na słońcu i rakiem skóry. NAD+ pochłania głównie widmo UVB. Suplementacja NADH, NAD+ lub jego kofaktorów pomaga w zespole chronicznego zmęczenia i fibromialgii. Rybozyd nikotynamidu podniosi poziom NAD+ we krwi i mózgach zwierząt, jak również w białych krwinkach i osoczu u ludzi. NAD+ jest niezbędną cząsteczką do wytwarzania energii w organizmie i regulacji kluczowych procesów komórkowych oraz do prawidłowej pracy mitochondriów.

Resweratrol sprzyja wzmocnieniu funkcji mitochondriów. Fisetyna i kwercetyna to związki roślinne, które wzmacniają działanie resweratrolu, promują zdrowie układu sercowo-naczyniowego oraz zmniejszają stres oksydacyjny.

SKŁADNIKI:

NIAGEN® rybozyd nikotynamidu, bio-kwercetyna (fitosom), trans-resweratrol, polifenole z mieszanki czerwonych winogron i dzikich jagód (owoce), Fisetin z drzewa woskowego (łodyga), celuloza roślinna (otoczka kapsułki), celuloza mikrokrystaliczna, kwasy tłuszczowe, dwutlenek krzemu, maltodekstryna.
Składniki:1 kapsułka
%RWS
NIAGEN® rybozyd nikotynamidu300 mg-
Kwercetyna15 mg-
Trans-resweratrol100 mg-

Polifenole [z mieszanki owoców czerwonych winogron i dzikich jagód]40 mg-

Fisetin [z wyciągu z drzewa woskowego (łodyga)]10 mg-

SPOSÓB UŻYCIA:

1 kapsułka dziennie.

PRZECIWWSKAZANIA:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Stosowanie przez kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz osoby przyjmujące leki tylko po konsultacji z lekarzem lub specjalistą.

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać z dala od światła w temperaturze poniżej 30 °C.